Sık sorulanlar

S: EndüstriNET paket ürünü satın almak istiyorum süreç nasıl işliyor?

C: EndüstriNET'den ürün paket ürünü satın almayı tercih ettiginizde, öncelikle ürünler sayfasından  istediginiz ürünün demo sürümünü inceleyip, size uygun çözüm  olduguna karar verdikten sonra, hesap numaramıza ürün ücreti yatırmanız ardından ön kurulum ve bazı ayralamalar için bilgisayarınıza uzak erişime izin vermeniz gerekmektedir. Sonrasında EndüstriNET uzmanları sizi ziyaret ederek gerekli kurulum ve egitim hizmetleriniz vermektedir.

S: Ürün aktivasyon süreci nedir?

C: EndüstriNET sizlerin haklarını ve ürünlerini korumak için  her ürününe ayrı bir aktivasyon kodu vermektedir. Bu aktivasyon  kodları sizlere kurulum  sırasında verilir ve aynı ürünün başka bir bilgisayarda kurulmasına olanak vermez, gerekli durumlarda (bilgisayar arızası, bilgisayar değişikliği, hırsızlık, vb..) EndüstriNET kullanıcısına tekrar aktivasyon kod destegi saglar.

S: İşletmeme ait süreçlerimi tek çatıdan yönetmeme olanak saglayacak, yazılım çözümüne ihtiyacım var, EndüstriNET bana nasıl yardımcı olabilir?

C: Sizler için  çözüm üretebilmemiz için  öncelikle sizleri tanımamız ve bizi ekibinizin bir parçası gibi görmeniz lazım. Herşeyden önce başarı için gerekli olan ekibin ahenkle çalışması ve win-win yaklaşımının benimsenmiş olması gerekmektedir. EndüstriNET uzmanları hiçbir ücret talep etmeksizin  sizlere yönelik çözüm için ihtiyaç analizinizi yapmaktadırlar.  

____________________________________________________________

Yardımcı Programlar

Teamviewer Firebird Veri Tabanı MS SQL Server 2008 R2 Express
     

 

 

Hizmet Politikamız
Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerinden gelen her türlü öneri, şikayet, talep ve istekleri, daima kaliteli ürün ve hizmet sunma anlayışı içerisinde ele alıp, memnuniyetini en üst düzeyde sağlanması adına en kısa zamanda çözüm önerisiyle geri bildirimde bulunmayı ana ilke olarak kabul ederek müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir
Copyright 2013© Tüm Hakları EndüstriNET Sektörel Çözümler'e Aittir.