EndüstriNET Sektörel Çözümler Yazılım Evi,  teknolojik gelişmeleri yakinen izleyerek, müşterilerine en uygun fiyatta, en uzun süreli ve en uygulanabilir çözümü üretmeyi hedeflemektedir.

 Sizlere sunmak istediğimiz çözümlerimizin ana hedefi tüm süreçlerinizde sizlere yardımcı ve kullanıcı dostu olabilmesidir. Günümüzde müşteri odaklılık, sadece sizden ürün veya hizmet satın alan  insanlara verilen hizmet kalitesi  değildir. Sisteminiz içierisindeki herkes (tedarikçi, üretici, ustabaşı, pazarlamacı, işveren, bekçi vb...) sizin müşterinizdir. Birbirleriyle etkileşimlerinde uygun araçları sorunsuz kullanabilmelerinin,  hedeflerinize olacak katkısı gerçekten yadsınamaz.

  Müşteri odaklılığı bu şekilde ele alan  EndüstriNET size uygun  çözümler üretmeyi ve zincirin önemli bir parçası olmayı hedelemektedir.

Hizmet Politikamız
Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerinden gelen her türlü öneri, şikayet, talep ve istekleri, daima kaliteli ürün ve hizmet sunma anlayışı içerisinde ele alıp, memnuniyetini en üst düzeyde sağlanması adına en kısa zamanda çözüm önerisiyle geri bildirimde bulunmayı ana ilke olarak kabul ederek müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir
Copyright 2013© Tüm Hakları EndüstriNET Sektörel Çözümler'e Aittir.