Kurumunuzun ihtiyacı olan çözümleri gerek paketleştirilmiş ürünlerimizle gerekse size özel uygulamalarla sunmak için  çalışıyoruz. Size uygun çözümleri oluşturabilmemiz için  lütfen irtibata geçiniz.
Örnek Çözümler:
_________________________________________________

Elemanınız sahada ve satış yapmak üzere fakat, stokların güncel durumunu bilmiyor, cep telefonu veya tablet bilgisayarı ile anında güncel stok bilgilerine ulaşarak müşterinize gerekli termin tarihini verebilir.

_________________________________________________

Tedarikçinizi ziyaretiniz esnasında çok uygun fiyata  bir fırsat ürünü yakaladınız, stoklarınızı ve fiyat bilgilerinizi anında mobil cihazınla güncelleyerek sahadaki elemanlarınızın satışlarında bu fırsattan  yararlanmalarını saglayabilirsiniz.

_________________________________________________

İşinizi web ortamına taşıyarak müşterilerinizden talepleri online olarak alıp,
gerekli  satınalma, üretim, sevkiyat vb. süreçlerinizi web ortamında gerçekleştirebilirsiniz.
Hizmet Politikamız
Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerinden gelen her türlü öneri, şikayet, talep ve istekleri, daima kaliteli ürün ve hizmet sunma anlayışı içerisinde ele alıp, memnuniyetini en üst düzeyde sağlanması adına en kısa zamanda çözüm önerisiyle geri bildirimde bulunmayı ana ilke olarak kabul ederek müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir
Copyright 2013© Tüm Hakları EndüstriNET Sektörel Çözümler'e Aittir.