Yazılım sektörümüzün gelişerek, sektörlerin sahip olduğu sorunlara daha iyi ürün ve hizmetlerle çözüm sunması ülke ekonomisine de katkıda bulunacaktır.

Çözümün bir parçası olabilmek için üstlendiğimiz misyonumuz; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren üretim kaynaklarını, süreçlerini, stoklarını, sevkiyat ve satınalma faaliyetlerini kontrolsüz gerçekleştiren tüm küçük ve orta ölçekli üretim firmalarında kullanılmak üzere, ilişkisel zaman grafikleri ile üretim kaynaklarını (işgücü, makine, ekipman, stok vb…), satınalma ve sevkiyat süreçlerini planlayan, takip eden ve dinamik olarak stokları tüm üretim bölümlerinde aktif takip edebilen çözümlerimizi, gelişen dünyamızın getirdiği yeni işletme enformatiği ile müşterilerimize sunmak.

Hizmet Politikamız
Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerinden gelen her türlü öneri, şikayet, talep ve istekleri, daima kaliteli ürün ve hizmet sunma anlayışı içerisinde ele alıp, memnuniyetini en üst düzeyde sağlanması adına en kısa zamanda çözüm önerisiyle geri bildirimde bulunmayı ana ilke olarak kabul ederek müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir
Duyurular
Copyright 2013© Tüm Hakları EndüstriNET Sektörel Çözümler'e Aittir.